MUĞLA MİLAS HURDA GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETİNİZ!

Öz Benli Metal olarak, döküm hurdalarınızı en iyi fiyat garantisi ile adresinizden değerinde alır, piyasanın en ekonomik fiyatları ile satışını gerçekleştirir.  Pik döküm hurdası olarak geçen, fabrikalardaki döküm ürünler, evlerde, iş yerlerinde kullanılan ısıtma sistemlerinin parçaları, döküm kalorifer petekleri gibi tüm parçaları alıp değerlendirerek ekonomiye ve doğaya yeniden kazandırmaktayız.

Hurdacı olarak Muğla Milas Hurda piyasasında güvene dayalı kurduğumuz ilişkileri yıllardır sürdürmekte, müşteri portföyümüzü hızla geliştirmekteyiz. Milas Hurda Döküm ürünlerinde değerinde alım satım için hizmetinizdeyiz.

Çelik Sökümü

Çelik konstrüksiyon yapılar, sağlamlığı ve esneme kabiliyeti ile özellikle deprem riski olan bölgelerde en çok tercih edilen yapılardan biridir. bu çelik yapıların ömrü uzun olsa da tabi ki her şey gibi bir kullanım ömrü vardır.  Ömrü dolan çelik yapılar ise çürümeye terk edilmek yerine profesyonel Milas Hurda çelik konstrüksiyon sökümü firması ile sökülüp ortadan kaldırılması gerekir.

Bizler Beni Metal olarak çelik yapıların güvenli bir şekilde sökülmesi ve değerli metallerin değerinde satın alınıp geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamaktayız. Çelik sökümü işlerinde  önceden detaylı bir planlama yapmakta ardından da plana uyarak ve güvenlik önlemlerini eksiksiz alarak sökümü gerçekleştirmekteyiz.

Muğla Milas Beni Metal, hurda alım satım firması olarak kendi nakliyat araçlarıyla adresinizden gelip tüm hurda çeşitlerini almaktadır. Firmamız, eskimiş bir döküm tencere, kalorifer kazanı, soba, eski bir TV, radyo veya kablolardan bir üretim tesisinde oluşan üretim atığı tonlarca metal hurdasına kadar her parça için yerinde ve değerinde alım yapmaktadır.

Milas hurda alım satım firması olarak tüm hurda çeşitlerini değerinde almaktayız.  En iyi fiyat garantisi vererek çalışan firmamız tüm hurdaları hassas tartılarda tartarak ona göre fiyatlandırmaktadır.

YOL BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ;