Hurda İşlerinde Güvenli Adres

Öz Benli Metal, Muğla Milas hurdacı olarak Muğla ve çevre illerde kullanılmayan tüm hurda parçaları değerinde alım ve satım hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Sahip olduğumuz nakliye araçlarımız ile her  yere hızlı bir şekilde ulaşabilmekte,  tek parçadan tonajlı fabrika hurdalarına kadar alabilecek kapasitedeyiz.

Öz Benli Metal, fabrikalarda üretim atığı olarak ayrılan hurdaları düzenli periyotlarla alıp hassas kantarlarla tartıp ödemesini anında yapmaktadır. Ayrıca bina yıkım, fabrika söküm  işlerinde ortaya çıkan demir, pvc atıkları, kalorifer petekleri ve geri dönüşüme kazandırılacak tüm ürünleri adresinden gelip alan Benli Metal, peşin ve nakit ödeme yapmaktadır.

Metal ve metal dışı atıkları toplayarak geri dönüşümle doğaya ve ekonomiye kazandıran Öz Benli Metal, en iyi fiyat garantisiyle çalışmaktadır.  Şirketimiz, dürüst çalışma ahlakı üzerine kurulmuş, temeline güvenilirliği oturtmuştur.

Muğla Milas hurda alım satım işlerinde geniş araç filosu ve 7/24 kesintisiz iletişim ağı ile Öz Benli Metal’e güvenebilirsiniz.

YOL BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ;